W środę 4 stycznia o godz. 10:00 radomski SKY JUMP Park Trampolin oficjalnie otworzył swoje podwoje przed amatorami podniebnych skoków. Jest to pierwszy tego rodzaju obiekt na terenie naszego miasta.


Nowe centrum rozrywki mieści się przy ulicy 1905 Roku 21. -W moim odczuciu w Radomiu brakowało miejsca, w którym można aktywnie spędzić czas i świetnie się przy tym bawić- mówi Jakub Brzozowski, właściciel i pomysłodawca SKY JUMP – Naszym zamysłem było, aby każdy niezależnie od wieku mógł znaleźć tutaj coś dla siebie.


W dniu otwarcia dla 300 pierwszych osób wejście na trampoliny było bezpłatne. Szczególnie tłumnie stawili się najmłodsi, którzy pod okiem doświadczonych instruktorów uczyli się, jak prawidłowo korzystać z parku. Oprócz tego czekały na nich również dodatkowe atrakcje w postaci rozdających balony klaunów, słodki poczęstunek oraz malowanie twarzy.


Nowa forma spędzenia wolnego czasu zyskała duże uznanie ze strony zarówno młodszych, jak i starszych radomian, którzy zgodnie deklarowali, że z chęcią zostaną stałymi gośćmi SKY JUMP.


www.skyjump.radom.pl


www.facebook.com/SkyJumpPark


fot.EWIT