W sobotę 21 stycznia miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby działającego w Radomiu od ponad 20 lat Salonu Urody, który obecnie mieści się przy ulicy Słowackiego 15 A.


- Nasze klientki zasługują na najlepsze warunki, jakie tylko możemy im zapewnić oraz najwyższą jakość usług – mówi Jolanta Skąpska, właścicielka Salonu - Obecnie udało nam się w znacznym stopniu rozbudować ofertę o zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej, natomiast największą zmianą związaną z nową lokalizacją jest wprowadzenie zabiegów mających na celu ogólną poprawę kondycji ciała – odchudzających, drenujących, modelujących sylwetkę, antycellulitowych i ujędrniających.


Pośród licznie przybyłych na spotkanie gości dominowały panie, które tego dnia miały okazję skorzystać z bezpłatnych zabiegów, porad kosmetycznych oraz usługi wykonania profesjonalnego makijażu.


- Dla mnie jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju jeśli chodzi o atmosferę, klimat, bardzo duży wybór zabiegów oraz profesjonalne podejście do klienta – podkreśla Justyna Pyrgiel, jedna ze stałych klientek Salonu Urody Jolanty Skąpskiej - Jestem oczarowana tym nowym, minimalistycznym wnętrzem z dużą ilością zieleni. A co do zabiegów, to właśnie czekam na mezoterapię oraz badanie skóry i masaż twarzy.


W wydarzeniu udział wzięły również znane aktorki Joanna Orleańska oraz Joanna Derengowska. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w nowym numerze magazynu CityBonus, który ukaże się już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z otwarcia.Foto:Patrycja Wąsikowska MEDIASKUTECZNI / EWIT