8 marca to wyjątkowy dzień, w którym każda kobieta powinna zapomnieć o codzienności, obowiązkach oraz problemach i wykorzystać ten czas na własne przyjemności.

Przed laty mężczyźni ofiarowywali nam czerwony goździk i rajstopy, na szczęście te czasy minęły bezpowrotnie i wiele miejsc oferuje przeróżne atrakcje z okazji Dnia Kobiet.


Święto Kobiet

Również hotel Aviator jak co roku zamienił się w oazę kobiet, 5 marca odbyła się impreza z okazji święta płci pięknej. Organizatorzy przygotowali przeróżne atrakcję, aby każda z Pań znalazła dla siebie coś, co wywoła uśmiech na jej twarzy.


Atrakcje wieczoru

Wśród stoisk z kosmetykami, biżuterią czy odzieżą swoją ofertę przedstawiały salony kosmetyczne, które z chęcią odwiedzały radomianki. Nie zabrakło propozycji masażu, zdobienia paznokci czy przedłużania rzęs. Całość wydarzenia okraszona była wspaniałym hotelowym cateringiem, drink barem i fantastyczną muzyką.


Część artystyczna

Po chwilach przyjemności i relaksu przyszedł czas na część artystyczną wieczoru, tak więc o 19:00 na wybieg weszły modelki prezentujące kolekcję mody Galerii Larin i radomskiej marki RADOMIANKA. Niewątpliwą atrakcję stanowił pokaz tańca „Chair dance” i „Latino Solo” w wykonaniu tancerek ze studia Smagowska Dance Studio. Wśród Pań duże zainteresowanie wzbudził także pokaz masażu wykonany przez masażystę Smart Relax Spa oraz pokaz kąpieli brązującej zaprezentowany przez Salon Stylizacji Luizy Matyjaszkiewicz.


Wykłady

Udało się również połączyć przyjemne z pożytecznym dzięki wykładom i rozmowom o profilaktyce piersi, prowadzonym przez Monikę Słowińską.


Dr Szczęście

Gwiazdą wieczoru był Grzegorz Kordek. Jego wykład „Prosto o kobiecie, z humorem o facecie” wywołał gromkie brawa i wielkie uśmiechy. Grzegorz Kordek nazywany jest Dr. Szczęście, emanuje od niego wielka energia i ogromne poczucie humoru. Słuchając jego wykładu, każda kobieta znajdzie swoją część codzienności. Natomiast o oprawę muzyczną zadbał znany z programu X Factor muzyk i wokalista Paweł „Biba” Binkiewicz.


Wieczór zaproponowany przez hotel Aviator był wspaniałym przeżyciem dla uczestniczek oraz niesamowitym relaksem z dużą porcją dobrego nastroju.