SUKCES

Młodzi tancerze rywalizowali w kategorii do 11 lat w Krajowych Mistrzostwach Polski Hip-Hop, gdzie w kategorii dużych formacji na 12 najlepszych grup z Polski zajęli wysoką, finałową 5 lokatę.Z ogromną konkurencją spotkała się też mini formacja, w tym roku w konkursie brało ich udział aż 26, jednak zawodnikom Idola udało się wytańczyć znakomitą 5 lokatę. Finałową pozycję zajął również Dawid Birkowski, który w kategorii solo junior pokonał około 30 rywali. To dało im możliwość startu w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata w 2016 roku.

MISTRZOWIE EUROPY

Młodzi IDOLE już od 8 - 11 czerwca będą reprezentować Polskę i Radom w czeskiej Ostrawie na Mistrzostwach Europy Hip-Hop.Radomianie z Idola będą starować w kilku kategoriach tanecznych: formacji, mini formacji, duetów i solo.

MISTRZOWIE TAŃCA

Fabryka Tańca IDOL od wielu lat ma swoich reprezentantów na imprezach międzynarodowych, wielokrotnie zdobywając tam laury. W radomskiej szkole tańca przez ostatnich kilkanaście lat trenerzy oszlifowali wiele tanecznych diamentów, zamieniając je we wspaniałych tancerzy przynoszących chlubę naszemu miastu na arenach polskich, międzynarodowych oraz w tanecznych programach telewizyjnych.

REPREZENTACJA

Skład aktualnej reprezentacji IDOLA na Mistrzostwa Europy w Ostrawie

Weronika Koptas, Anna Kaczkowska, Marta Kaczkowska, Amelia Żurowska, Amelia Michalczyk, Patrycja Niewola, Nikola Figura, Marta Cieślak, Amelia Milczarska, Oliwia Czetyrkowska, Oliwia Kruk, Karina Maślanka, Martyna Woźniak, Oliwia Gałek, Maja Jedlikowska, Maja Wnukowska, Agata Zielińska, Gabriela Trzeciak, Amelia Kupidura, Grzegorz Smorągiewicz, Gabriel Fila, Dawid Birkowski.

foto: Paulina Piorun / Fabryka Tańca IDOL