5 maja w hipermarkecie E.Leclerc odbędzie się akcja „Dni zdrowia i urody”. W godzinach 11-16 klienci radomskiego E.Leclerc będą mogli zasięgnąć porad specjalistów na temat zdrowego żywienia, aktywności fizycznej czy profilaktyki nowotworowej.


Będzie można między innymi oddać krew w ambulansie RCKiK, zmierzyć poziom cukru, ciśnienia tętniczego krwi, zbadać słuch czy skonsultować się z dietetykiem. Na lecznicze masaże, które mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie, zaprosi Studio Masażu Nenufar. Nie zabraknie porad specjalistów. Swoją ofertę zaprezentuje Przychodnia Polmedic oraz Klinika Bat-Med. Przedstawiciele Stowarzyszenia Nowe Perspektywy w ramach propagowania zdrowego stylu życia opowiedzą o profilaktyce zdrowotnej i profilaktyce uzależnień

Na scenie, która stanie w pasażu, zobaczymy pokazy ćwiczeń wpływających na polepszenie kondycji w wykonaniu ekipy Pop Gym Sport&Health Club. Będzie można dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej oraz spróbować diety Fresh &Fit oferowanej przez Catering E.Leclerc. Bogatą ofertę zdrowych produktów klienci znajdą na dziale Bio.


Na pokaz makijażu zaproszą kosmetyczki ze Strefy Urody hipermarketu E.Leclerc. Opowiedzą o trendach w zdobieniu paznokci i wiosennym makijażu. W roli modelek zobaczymy finalistki Miss Ziemi Radomskiej 2018.


Stoiska zostaną usytuowane w pasażu hipermarketu. Wszelkie konsultacje w ramach akcji są darmowe. Dla uczestników atrakcyjne nagrody i rabaty na kosmetyki.