Interaktywna ciężarówka ze słodyczami Wawel atrakcją dla dzieci i dorosłych
Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję –  interaktywną ciężarówkę pełną słodyczy, gier i aplikacji. Ciężarówka 9 marca (sobota) zagości na parkingu E.Leclerc Radom. To pierwszy jej przystanek na Mazowszu. Eventowi z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego!


Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Przed ciężarówką Wawel Truck, w specjalnej strefie zabaw, o dobre samopoczucie uczestników dbają hostessy i animatorzy. A jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku?

Tu każdy czuje się dobrze
Ekipa marki Wawel zadba o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą dla całych rodzin. Towarzyszami podróży po wnętrzu ciężarówki są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane ze spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.

- Bardzo się cieszymy, że E.Leclerc jest pierwszym na Mazowszu hipermarketem, który gościł będzie na swoim terenie Słodki Wawel Truck. To będzie świetna zabawa, a także edukacja zarówno dla dzieci, jak również dorosłych. Będzie można bowiem poznać tajniki produkcji czekolady, wziąć udział w ciekawych animacjach czy też interaktywnych grach. Ciężarówka Wawla zaparkuje pod E.Leclerc w sobotę 9 marca w godzinach 10 – 20. Na Event zapraszamy całe rodziny, przedszkolaków, uczniów, tych wszystkich, którzy szukają pozytywnych emocji i lubią słodycze - mówi Agnieszka Witczak-Armacińska, marketing & public relations manager E.Leclerc Radom.