Wielu mieszkańców Radomia zdążyło już poznać wspaniałe zestawy sushi z działu JaToJem Sushi czy świeże wspaniałe przystawki i dania Catering E.Leclerc. Dział cukiernia E.Leclerc wprowadził do swojej oferty fantastyczne ciasta i ciasteczka w stylu „Saint Honoré”, jest to absolutna NOWOŚĆ na lokalnym rynku.


CIASTA I CIASTECZKA


Cukiernia E.Leclerc to tradycja i nowoczesność w jednym. Smaczne, piękne torty w konkurencyjnych cenach zna już wielu naszych Klientów. Również smak naszych domowych ciast ma wielu zwolenników wśród Radomian.


Nowością w naszej cukierni są torty i ciastka w stylu „Saint Honoré”! Niewiarygodnie piękne i bardzo, bardzo smaczne. Musy z prawdziwej czekolady i świeżych owoców znajdą na pewno rzeszę fanów. Polecamy serdecznie i życzymy smacznego!


Zamów już dziś: 48 381 10 16 lub na dziale cukiernia


SUSHI JATOJEM


Nasz dział Sushi JaToJem nieustannie poszerza swoją ofertę. Możecie Państwo każdego dnia przetestować nowe smaki sushi i innych dań orientalnych. Oferujemy zestawy zarówno małe, jak i bardzo duże (Party Boxy).


Możecie Państwo zamówić sushi w wersji cateringowej podane w pięknej łódce. Istnieje również możliwość zorganizowania na Państwa przyjęciu pokazu Mistrza Sushi! Będzie to na pewno wspaniała atrakcja dla gości.


Zamów już dziś: 48 381 10 34 lub na dziale sushi


PRZYSTAWKI / CATERING


Zapraszamy do skorzystania z zamówień cateringowych w naszym hipermarkecie. Nietuzinkowe przystawki, pięknie podane, zachwycą Państwa gości. Oferujemy również dania tradycyjne: zupy, dania główne, przystawki. Dopracujemy dla Państwa menu w każdym szczególe. Przygotujemy dania, dowieziemy je, a także na życzenie zaaranżujemy stół. Istnieje również możliwość zamówienia Party Boxów. Można zamówić je u nas 2 dni przed planowaną imprezą i odebrać w naszym sklepie, zapakowane w piękne pudełko.


Zamów już dziś: 48 381 10 35 lub na dziale garmażeryjnym